Hayat Sigortası
Vakıf Emeklilik Yıllık Hayat Enflasyona Endeksli Dövize Endeksli
Vakıf Emeklilik
Çok çalıştınız, çok yoruldunuz ama Vakif Sigorta sayesinde artık gözünüz arkada kalmayacak... Vakıf Sigorta: Uzun çalışma yıllarının sonunda hakedilmiş bir dinlenmenin ve yaşamın tadını yükümlülüklerden, zorunluluklardan Aranmış bir şekilde çıkarmanın adı ve ekonomik güvencesi... Kendinize bir iyilik yapın ve hemen bir vakıf emeklilik sigortası yaptırın.

Vakıfemeklilik nedir?
İnsanlara yaşamlarının bu önemli dönemini, huzurlu, keyifli ve faal geçirebilmeleri için parasal olanak sağlayan alternatif bir emeklilik programı ve hayat sigortasıdır.
 
 

Kimler Vakıfemeklilik Sigortası yaptırabilir?
Geleceğini düşünen, çağdaş, sağlıklı 18-60 yaş Arasındaki herkes Vakıf Emeklilik Sigortası'na dahil olabilir.

Sigorta süresi ne kadar olmalıdır?
Geleceğini güvence altına almak isteyen kişi,en az 10 yıl olmak üzere dilediği süreyi seçebilir.Vakıf Emeklilik uzun vadede yüksek getiri sağlayan bir tasarruf Aracı olduğu için, uzun süre sigortalı kalmanız emekli olduğunuzda yüksek getiri elde etmenizi sağlar.

Sigorta primi nedir, ne kadar ödenmelidir?

Emekli Sandığı, Sosyal Sigortalar Kurumu veBağkur'a bağlı tüm çalışanlar, emekliliklerini hak etmek için her ay bir taksit öderler . Bu taksite "sigorta primi " denir. Ancak günün ekonomik koşullarına göre yüksek maaş alan pek çok çalışan emekliliği için yapılan prim kesintilerinde, tavan sınırlaması nedeniyle, istediği düzeyde emeklilik geliri elde edememektedir. Ayrıca emeklilik hakkına sahip olamayanlar da vardır.

İşte Vakıfemeklilik herkese, emekliliğinde ihtiyaç duyacağı gelir oranında prim ödeme olanağı sağlayArak, sonunda istediği miktarda emeklilik geliri sağlamaktadır.

Vakıfemeklilik sigortası yaptırmaya karar verdiniz, neler yapmalısınız?
Güneş Hayat'ın ülke çapına yayılmış acentelerinden veya Vakıfbank şubelerinden biriyle görüşerek, sigorta başvuru formunu doldurmanız ve sizin için en uygun emeklilik planına göre hesaplanan priminizi ödemeniz, Vakıf Emeklilik poliçesi sahibi olmanız için yeterlidir.

Vakıfemekliliğin teminatları nelerdir?
Sigortalının prim ödemeleri bittiğinde:
A) Emeklilik teminatı: Sigortalı emeklilik ikramiyesini toplu olArak veya ömür boyu yıllık maaş olArak alır. Maaşlar her yıl artış gösterir. Maaşını almaya başlamasından sonra vefatı halinde ise, son aylık maaşının 36 katı toplu pAra,lehdarlarına ödenir.

Sigortalının prim ödemeleri devam ederken:
B) Her türlü vefat halinde: Vefat tarihindeki aylık sigorta Priminin 120 katı ve birikimi lehdarlarına ödenir.

FİNANSAL SERMAYE YAPISI
Kayıtlı Sermayesi 40.000.000.000.000.-TL

Çıkarılmış Sermayesi 10.000.000.000.000.-TL
Can Sigorta'nın sizlere sunduğu "Vakıf Emeklilik" sigortasını yaptırmak için Genel Müdürlüğümüze, tüm Bölge ve Şube Müdürlüklerimize, yurt çapında yaygın hizmet veren acentelerimizden size en yakın olanına veya K.K.T.C'de bu alanda ilk defa hizmete sunulan can Sigorta Online Poliçe Sipariş Sistemine başvurabilirsiniz.